Pieejamība: Pieejams
BARBIE Color Reveal Barbie krāsu pārsteigums 3sērija GTP42
Modelis: GTP42
25,00€

Papildu izvēles:

Daudzums

Uzdot jautajumu par preci

BARBIE Color Reveal Barbie krāsu pārsteigums 3sērija  GTP42

Barbie® Color Reveal ™ lelles nodrošina bezboksa pieredzi, kas ir pārsteigumu pilna - septiņas no tām! Lelle, kas valkā modernu modeli, ir garantēta, taču katras lelles izskats paliek noslēpums, līdz tā tiek atklāta. Iepakojums ir jautra sastāvdaļa - velciet sloksni, lai noņemtu ārējo slāni un atklātu caurspīdīgu cauruli. Iekšpusē ir noslēpumaini metāliski zila Color Reveal ™ lelle un četras somas, kas sevī slēpj pārsteigumus. Noņemiet tos visus un piepildiet mēģeni ar siltu ūdeni, pēc tam ievietojiet lelli un virpuļojiet viņu apkārt. Ūdens kļūst metāliski zils, un, izvelkot lelli, tiek atklātas viņas iezīmes! Katrai lellei ir atšķirīga acu krāsas, izkrāsotās matu krāsas, ādas toņa un izrotātas trikotāžas kombinācija, taču pārsteigumi turpinās… atveriet somas, lai atklātu ilgi apmatoju krāsas maiņas parūku, svārkus, apavu pāri un nelielu sūkli . Iemērciet sūkli ledus aukstā ūdenī un izmantojiet to, lai pārveidotu lelles parūku un seju - viņas lūpas maina krāsu un zem acs parādās ziedu raksts. Izmantojot siltu un ledus aukstu ūdeni, bērni var atkārtot šo wow mirkli atkal un atkal! Apģērbi lelli un izstāsti stāstu. Katrai sērijai ir unikāla tēma - šīs Color Reveal ™ lelles ir "Sunny N 'Cool", ar āra iedvesmotu grafiku uz katras lelles trikotāžas, jautru apdruku uz svārkiem un atbilstošus apavus un parūkas. Izmantojiet mēģeni, lai glabātu šos un citus iecienītos Barbie® piederumus. Kura lelle jūs atklāsit? Bērni tos var savākt, lai sajauktu un saskaņotu piederumus un paplašinātu iespējas! Komplektā ietilpst lelle, svārki, kurpes, krāsas maiņas parūka un sūklis. Katru pārdod atsevišķi, atkarībā no pieejamības. Lelle nevar patstāvīgi stāvēt. Krāsas un rotājumi var atšķirties.


Ar 7 pārsteigumiem vienā iepakojumā Barbie® Color Reveal lelles sniedz visu veidu priekus - meklējiet Sunny N 'Cool ar āra ainavu saistītas ainas, piemēram, varavīksnes, ziedu krāsas, zvaigznes, lietus mākoņus un tropiskās palmas!

Sāciet pieredzi, noņemot iepakojuma ārējo slāni, atskrūvējot mēģenes augšdaļu un no galvas līdz kājām izvelkot lelli Color Reveal ™ metāliski zilā krāsā un 4 rotātus maisiņus, kas satur saturu paslēptu!

Piepildiet mēģeni ar siltu ūdeni, ievietojiet lelli iekšpusē un virpuļojiet viņu apkārt - ūdens mākoņi pacelsies ar metāliski zilu, lai iegūtu maģisku efektu!

Izvelciet lelli, lai atklātu viņas izskatu - katrai lellei ir atšķirīga acu krāsas, izkrāsotās matu krāsas, ādas toni un izrotātas trikotāžas kombinācija.

Atveriet 4 noslēpumu somas, lai atklātu to pārsteigumus - krāsas maiņas parūka, svārki, apavu pāri un mazs sūklis; pēc spēles glabā tos mēģenē!

Iemērciet sūkli ledus aukstā ūdenī un izmantojiet sejas un parūkas pārveidošanai, ko var atkārtot atkal un atkal - nomainiet viņas lūpu krāsas maiņu, zem acs atklājiet "ar sejas krāsu apgleznotu" ziedu zīmējumu un mainiet parūkas krāsu matu svītras!

Apģērbies un piederat lellei, lai izspēlētu stāstus - pārveidojiet viņas izskatu uz wow mirkli!

Šī pārsteiguma lelle Barbie® Color Reveal ™ ir daļa no Sunny 'N Cool sērijas un rada lielisku dāvanu bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam.

Bērni tos var savākt, lai sajauktu un saskaņotu piederumus un paplašinātu spēles iespējas!

Kategorijas: Rotaļlietas, Meitenēm

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi