Pieejamība: Pieejams
BARBIE Fashionistas lelle Nr. 148 ar gariem, blondiem matiem un dzīvnieku apdrukas svārkiem GHW62
Modelis: GHW62
14,50€

Papildu izvēles:

Daudzums

Uzdot jautajumu par preci

BARBIE Fashionistas lelle Nr. 148 ar gariem, blondiem matiem un dzīvnieku apdrukas svārkiem GHW62

Barbie® Fashionistas ™ lelles svin daudzveidību - to unikālais izskats un mode veicina reālu stāstu stāstīšanu un bezgalīgus sapņus. Ar visdažādākajiem ādas toņiem, acu krāsām, matu krāsām un faktūrām, ķermeņa tipiem un modēm lelles ir veidotas, lai atspoguļotu pasauli, kuru bērni redz šodien. Bērni tos var savākt bezgalīgi daudzos veidos, lai spēlētu stāstus, paustu savu stilu un atklātu Barbiju! Ietver Barbie® Fashionistas ™ lelli, kas valkā veidus un aksesuārus. Katrs no tiem tiek pārdots atsevišķi, atkarībā no pieejamības. Barbie® lelles nevar stāvēt atsevišķi. Plakaniem apaviem der lelles ar šarnīrveida potītēm vai plakanām pēdām. Krāsas un rotājumi var atšķirties.


Barbie® lelle ir sākotnējā ķermeņa forma.

Barbie® Fashionistas ™ leļļu jaunākajā līnijā ietilpst 5 ķermeņa tipi, 10 ādas toņi, 8 acu krāsas, 19 matu krāsas, 19 frizūras un tik daudz modes, kas iedvesmotas no jaunākajām tendencēm!

Barbie® lelle nēsā baltu t-kreklu ar grafiskām zīmēm "Strong Girls Make Waves" un rozā svārkiem ar dzīvnieku apdari ar volāniem.

Caurspīdīgas melnas kurpes un pāris melnas saulesbrilles papildina apģērbu.

Viņas garie, blondie mati ir veidoti puse zirgaste, lai iegūtu modernu izskatu.

Izgatavo lielisku dāvanu bērniem no 3 gadu vecuma - viņi var spēlēt ar stilu, izspēlēt stāstus un atklāt Bārbiju!

Lielāka daudzveidība padara Barbie® Fashionistas ™ leļļu kolekcionēšanu vēl jautrāku - bērni tās var savākt, lai paplašinātu iespējas (katru pārdod atsevišķi, atkarībā no pieejamības).

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi