Pieejamība: Pieejams
DeCuevas Leļļu rati ar somu un saulessargu CLASSIC GOLD 60cm, 85032
Modelis: L85032
65,00€

Papildu izvēles:

Daudzums

Uzdot jautajumu par preci

DeCuevas Leļļu rati ar somu un saulessargu CLASSIC GOLD 60cm, 85032

Bērniem no 3 gadu vecuma.

Ratiņi lellēm ar Classic Gold sērijas mugursomu, 60 cm patiks katrai meitenei. Šie ir klasiski rati lellēm, kuru augstums ir tikai 60 cm, ar šūpojošo šūpuli. Tas ir piemērots mazākajām meitenēm. Rati ir zilā krāsā ar "karalisku" rotājumu zelta svītru veidā kronu veidā. Ratiem ir metāla saliekama šasija, gumijoti riteņi, ērts sietiņš apakšā mantām.

Smailei ir ekskluzīvs rotājums zelta vainaga vizuļu formā. Ratiņu iekšpusē ir matracis un konfektes formas spilvens. Pateicoties grozam apakšā, meitene varēs paņemt līdzi nepieciešamās lietas un aksesuārus savai mīļākajai rotaļlietai. Klusie ratu riteņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes poliuretāna un viegli pārvar šķēršļus ceļā. Ratiņu vizieris regulējams un fiksējams dažādās pozīcijās.

Ratiņu ērtajam rokturam ir speciāls pretslīdes paliktnis, kā arī ir oriģināla soma, kuru var lietot atsevišķi un nēsāt uz pleca ar garu siksnu. Ekskluzīva, eleganta un ļoti reālistiska apdare. Izskatās "īsts".

Šie skaistie ratiņi kļūs par iecienītāko pastaigu atribūtu. Mazie prinči un princeses to spēlēs ar prieku, lai vēlāk kļūtu par labākajiem vecākiem.

Zīmols: Decuevas ToysZīmola turētāja valsts: Spānija.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi