Pieejamība: Pieejams
BARBIE Dreamtopia nāriņa ar varavīksnes matiem un ar ūdeni aktivizētu krāsu maiņas funkciju GTF89
Modelis: GTF89
29,50€

Papildu izvēles:

Daudzums

Uzdot jautajumu par preci

BARBIE  Dreamtopia nāriņa ar varavīksnes matiem un ar ūdeni aktivizētu krāsu maiņas funkciju 

Šī Barbie ™ Dreamtopia varavīksnes burvju nāras lelle ir aprīkota ar krāsu maiņas izmaiņām, kas ļauj iztēlei ienirt viņu krāsainākajās pasakās! Barbie® nāras lellei raksturīgs neona spilgts fantāzijas izskats ar diadēmu varavīksnes matos, košu daudzkrāsainu asti un ņieburu ar jūras iedvesmotiem akcentiem. Vai esat gatavs krāsu pārveidošanai? Iemērciet Barbie® lelli siltā ūdenī un vērojiet, kā viņas mati, ņieburs un aste uzreiz maina krāsu, lai atklātu glītu pasteļtoņu varavīksni! Iemērciet viņu ledusaukstā ūdenī, lai redzētu, kā viņa atgriežas sākotnējā neona spilgtajā izskatā, un atkal un atkal pārdzīvo pārvērtības. Lelle nevar peldēt vai stāvēt viena. Krāsas un rotājumi var atšķirties.

Iemērciet Barbie® lelli siltā ūdenī, lai redzētu, kā viņas mati, ņieburs un aste uzreiz pārveidojas, lai atklātu glītu pasteļtoņu varavīksni!

Iemērciet viņu ledusaukstā ūdenī, lai redzētu, kā viņa atgriežas sākotnējā neona spilgtajā izskatā, un atkal un atkal pārdzīvo pārvērtības.

Pasaku mīļotājiem būs tik jautri pārveidot Barbie® lelles izskatu un aizvest viņu apburtajos zemūdens piedzīvojumos!

Barbie ™ Dreamtopia Rainbow Magic ™ nāras lelles ir lieliska vannas rotaļlieta vai dāvana 3 līdz 7 gadus veciem bērniem.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi