Pieejamība: Pieejams
Cave Club ™ Roaralai ™ lelle Aizvēsturiska modes lelle ar dinozauru mājdzīvnieku
Modelis: GNL84
25,95€

Papildu izvēles:

Daudzums

Uzdot jautajumu par preci

Iepazīstieties ar Cave Club ™ - patiesi nepaklausīgu aizvēsturisko bērnu grupu, kas ir tālu priekšā savam laikam! Cave Club ™ lelles raisa episkus stāstu piedzīvojumus ar savvaļas frizūrām, neoniski spilgtu izskatu un burvīgi mežonīgiem dinozauru mājdzīvniekiem. Roaralai ™ ir uzaudzis ar zobenu zobu tīģeriem un vienmēr ir gatavs darboties, un tas ir nikns pūkainajos plecos un gaišā, tīģera svītrainā kleitā. Cave Club ™ Roaralai ™ lelle nāk ar viņas zobenzobu tīģera palīgu Ferrell ™, kā arī alu ķemmi un dažas rokassomas ar noņemamu kaķu ausu galvas saiti. Izmantojot elastīgumu pie elkoņiem, plaukstas locītavām un ceļgaliem, bērni var palīdzēt viņai apiet t-rexu, izvairīties no lavas geizatora vai paņemt kaķa napiņu! Pārvediet iztēli līdz rītausmai un ļaujiet viņiem atklāt jaunus savvaļas stāstus ar Cave Club ™ lellēm un rotaļlietām. Bērni no 4 gadu vecuma var spēlēt piedzīvojumus ar savu iecienīto alas kazlēnu vai arī tos visus savākt, lai veidotu vēsturi ar visu apkalpi! Katru pārdod atsevišķi, atkarībā no pieejamības. Krāsas un rotājumi var atšķirties.


Iepazīstieties ar Cave Club ™ - patiesi nepaklausīgu aizvēsturisko bērnu grupu, kas ir tālu priekšā savam laikam!

Paaugstināti ar zobenzobu tīģeriem, Roaralai ™ vienmēr ir gatavs uzmundrināties!

Cave Club ™ Roaralai ™ lelle šūpo neonīgi košu, tīģera svītrainu kleitu, pūkainu plecu paraustīšanu un jostas ar zobenu zobu iedvesmu.

Ietver viņas aizvēsturisko mājdzīvnieku Ferrell ™, kā arī alu ķemmi un dažas rokassomas ar noņemamu kaķu ausu galvas saiti.

Ar saliekamajiem elkoņiem, plaukstas locītavām un ceļgaliem Roaralai ™ lelle var apiet t-rexu, izvairīties no lavas geizatora vai paņemt kaķa napiņu!

Pārvediet iztēli līdz rītausmai un ļaujiet viņiem atklāt jaunus stāstus ar Cave Club ™ lellēm un rotaļlietām! Bērni no 4 gadu vecuma var tos visus savākt, lai izveidotu klubu.


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi